302 Alabama St
Address: 302 Alabama St |
Square Footage: 20,700 |
EST $ 17,595.00 / Mo |
EST $211,140.00 / Yr |
$0.85 / Sq / Mo |
$10.20 / Sq / Yr |
Property Description
Building Details
|
Property Type:
|
Industrial
|
|
Subtype
|
Warehouse
|
|
Tenancy
|